Wkładki do butów marki Vasyli

Fizjoterapia
Data dodania: 28.07.2020
Komentarze: 3

W naszym gabinecie zbadany twoje stopy i jeżeli to konieczne dobierzemy wysokiej jakości dynamiczne wkładki ortopedyczne marki Vasyli.

DLACZEGO VASYLI MEDICAL?

Jesteśmy stworzeni do chodzenia po naturalnych, miękkich powierzchniach, jak ziemia czy piasek, które ułatwiają dostosowanie naturalnej osi kończyny dolnej. Niestety, nasze stopy codziennie mają kontakt z innym środowiskiem. Chodzenie i stanie na nienaturalnych, płaskich i twardych powierzchniach jak chodnik czy podłoga, zmusza nasze stopy do rotacji wewnętrznej, a ich łuki naraża na spłaszczanie (nazywamy to nadmierną pronacją).

Niewłaściwe ułożenie stóp i nóg może spowodować przeciążenia i uszkodzenia innych części ciała – tak jak złe wyważenie opon może uszkodzić układ kierowniczy i zawieszenie w samochodzie. Złe ułożenie kończyny dolnej upośledza normalną funkcję kolana i biodra, tak samo jak zwiększa napięcie mięśniowe odcinka lędźwiowego kręgosłupa. W celu eliminacji tych dolegliwości trzeba ustawić stopy i ciało w ich prawidłowej pozycji – musimy przywrócić naturalną oś kończyny dolnej.

Wkładki marki Vasyli są:

- dynamiczne przez co zapewniają prawidłową funkcjonalność i korekcję we wszystkich fazach chodu oraz wszystkich 3 płaszczyznach ruchu. Wspierają naturalny zakres ruchomości pronacji oraz supinacji stopy.

- dobierane i dopasowane indywidualnie zapewniając pełną kontrole korekcji poprzez modelowanie termiczne oraz modyfikacje klinami i pelotami. Dopasowanie do stopy pacjenta w ciągu zaledwie kilku minut.

- korygujące - wkładki wymuszają prawidłową korektę zamiast utrwalać deformację (jak ma to miejsce przy wkładkach robionych z odcisku). Wymuszają prawidłowy kształt oraz naturalną ruchomość stóp przy zachowaniu komfortu.

- wyrobem medycznym -  rezultaty terapeutyczne potwierdzone są zarówno badaniami klinicznymi jak i setkami zadowolonych pacjentów na całym świecie. To nie są "wkładki obuwnicze".

- zapewniają redukcję bólu - wkładki wspomagają terapię wielu schorzeń, dolegliwości i deformacji. W rezultacie przywracają komfort poruszania się. W wielu przypadkach ból znika natychmiastowo od momentu zastosowania wkładki (np. większość przypadków stopy płasko-koślawej).

 

Komentarze
Dodaj komentarz